Tlačová správa z budúcna (Na počesť eurovíznemu individuu)

Autor: Ján Dolhý | 13.5.2014 o 9:53 | (upravené 13.5.2014 o 10:01) Karma článku: 6,76 | Prečítané:  319x

Rok 2087. V istej modernej slobodnej krajine sa môžu pýšiť tým, ako sa u nich napreduje v oblasti slobody a ľudských práv. Dnešný človek čoraz viac chápe, že sloboda je slobodou iba vtedy, ak neexistujú žiadne pravidlá. Pravidlá totiž obmedzujú a človek tak nemôže byť slobodný. Veď posúďte samy.

 

Prípad Miťo:

Miťo, to je veru chlapík. Teda ani nie chlapík, ale poriadny kôň. Miťo sa vraj ako kôň cíti. Tvrdí, že síce jeho fyzické znaky o tom nehovoria, ale dôležitejšie je to, ako sa cíti. S týmto argumentom aj uspel a súdy uznali, že má naozaj pravdu a spoločnosť to musí akceptovať. Kedysi dávno by sa Miťovi ponúkla „odborná pomoc". Dnes tu ale našťastie máme inú kultúru, ktorá umožňuje slobodu. Veď už sám človek najlepšie vie, čo je zač. Samozrejme, ak sa za človeka považuje.

V niektorých prímorských krajinách doslova vyplávali na povrch morské panny, v severských krajinách je zase čoraz populárnejšie byť Yetim. Bohužiaľ, ešte stále sa vyskytujú problémy pri verejných WC, príp. pri rozložení mnohých obchodov (najmä s oblečením) a podobných zariadení,  s ich spiatočníckym, ba priam historicky spráchniveným zmýšľaním. Niektoré ešte stále používajú označenia „muži" a  „ženy" a s uvedenými archaizmami tak diskriminujú značnú časť populácie. Našťastie sa pripravuje zákon, ktorý by umožnil trestné stíhanie týchto diskriminujúcich prevádzkovateľov, ktorí sú údajne plní nenávisti voči modernému človeku (aj nečloveku). Takýto ľudia hrubo odporujú nastolenému (slobodnému) režimu.

Prípad Piťo:

Piťovi, ako zaiste všetci dobre vieme, vďačíme za to, že pred niekoľkými rokmi očistil zoofíliu od predsudkov, ktorými bola napádaná na základe zastaraných názorov a spiatočnícky zmýšľajúcich občanov. My, národ slobodný a tolerantný, sme po dlhom a namáhavom boji uznali zoofíliu ako spoločensky akceptovanú sexuálnu orientáciu. Piťo vo svojom úsilí ale neprestáva. Jeho motívom je jeho láska ku krave Ruženke, a preto ďalej bojuje za svoje práva. Piťo urobí všetko preto, aby so svojou milovanou Ruženkou mohli jedného dňa stáť pri oltári a povedať si svoje áno. Bude tiež chcieť so svojou milou vychovávať aj deti, a preto bude bojovať za ich adopciu. Piťo sa nám priznal, že by rád vychovával  4 deti (dve ľudské a dve kravské). Naša spoločnosť však nie je úplne očistená od netolerantných a neslobodných vyznávačov heterosexuality, ktorí nepripúšťajú žiadnu inú formu sexuality, a preto treba pritvrdiť v trestaní takto zmýšľajúcich nepriateľov slobody. Piťovi samozrejme držíme všetky prsty a fandíme mu v boji za slobodu.

Prípad Pedofil

A ešte jedna dobrá správa na záver! Čerstvá aktualita z rokovania parlamentu. Veková hranica, pri ktorej možno mať beztrestne sex s maloletým sa opäť posunula nadol. Parlament schválil, že táto hranica sa posúva z pôvodných 15 rokov na 13. Vážení, takto sa kráča v ústrety pravej slobode!

Od písacieho stola vás zdraví František Drístal Slobodný.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Sagan: Bol som zmierený s tým, že nevyhrám

Slovenský cyklista dokázal to, čo sa ešte nikdy nikomu nepodarilo.


Už ste čítali?